Kadra

AGNIESZKA BOGACZ-WALANCIK

INSTRUKTOR FITNESS/ TRENER PERSONALNY

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku: Wychowanie Fizyczne. Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej i dyplomowany dietetyk sportowy. Pracuje jako nauczyciel akademicki. Instruktorem fitness jest od ponad 19 lat. W „teamie Magic Fit” pracuje praktycznie od początku istnienia klubu.

Jest trenerem personalnym i licencjonowanym instruktorem: fitness; kulturystyki; Indoor Cycling; TRX i Nordic Walking. Ukończyła szkolenia z zakresu: Body Ball; Treningu funkcjonalnego; Step&Dance; Pilates; Zdrowego kręgosłupa; Kettlebell; Power Dumbell – treningu ze sztangą. Systematycznie doskonali swój warsztat pracy poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach.

Jej treningi są zawsze perfekcyjnie zaplanowane,idealne technicznie oraz słynne z niezłego wycisku. Agnieszka jest miłośniczką zdrowego stylu i pasjonatką jazdy na rowerze.

KAROLINA MUSIAŁ- CHODOROWSKA

WŁAŚCICIEL KLUBU MAGIC FIT/ INSTRUKTOR FITNESS/ TRENER PERSONALNY

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor fitness z ponad 20 letnim stażem, trener personalny, instruktor windsurfingu oraz snowboardingu. Pasjonatka tenisa ziemnego, narciarstwa, kolarstwa górskiego oraz szosowego. Sport wypełnia jej każdą wolną w życiu chwilę. Wszechstronny trener, specjalizujący się zarówno w formach cardio, shape, choreograficznych jak również Body& Mind: pilates, zdrowy kręgosłup oraz mobility. Ukończyła wiele szkoleń m.in. TFunT Kettlebell, TRX Training, Indoor Cycling TOMAHAWK, Mobility Comes First, Modelowania pośladka, modelowanie kobiecej sylwetki w Athlete Performance, Magic Bar- trening ze sztangami, Zdrowy Kręgosłup level I i II, OM Pilates.

Zaraża dobrą energią na swoich treningach, ale zawsze podkreśla, że nie każdy musi kochać klub fitness. Jak coś robisz to musi być to z pasją, więc szukaj aż znajdziesz taką aktywność, która sprawia Ci radość.

Luiza Musiał

INSTRUKTOR FITNESS/ TRENER PERSONALNY

 

Jest instruktorką fitness i trenerem personalnym z wieloletnim stażem. Ukończyła specjalizację instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. W 2014 r ukończyła kurs trenera personalnego. ProwadzI bardzo różnorodne zajęcia fitness: wzmacniające typu bpu, kettlebell, trx, bs. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe, cardio, tabata, interwały. Specjalizuje się również w spokojniejszych formach zajęć takich jak pilatess, zdrowy kręgosłup, streching, mobility. Systematycznie bierze udział w szkoleniach, kursach, webinarach aby pogłębiać swoją wiedzę i warsztat pracy.  Ostatnio ukończyła kurs trenera functional flow.

Jako trener personalny  indywidualnie dobiera treningi i pomaga zrealizować założony cel, treningi są bardzo urozmaicone, dostosowane pod klienta.

Fitness, sport to jej pasja i sposób na życie. Swój wolny czas spędza aktywnie, jeździ na rowerze, biega, pływa, w zimie uwielbia jeździć na nartach.

 

 

KATARZYNA LASIEWICZ

INSTRUKTOR FITNESS/ TRENER PERSONALNY

 

Katarzyna Lasiewicz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie kierunku Fizjoterapia. W przeszłości trenowała lekką atletykę. Jako trener fitness pracuje od ponad 19 lat, a w Magic Fit jest od początku istnienia klubu. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą, .Jest instruktorem o bardzo dużym doświadczeniu. Jej specjalnością są formy mentalne-pilates ,body ball oraz zdrowy kręgosłup, a także treningi wzmacniające.
Najważniejsze szkolenia to:

  • OM Pilates
  • Step I i II
  • Terapia schorzeń kręgosłupa metodą McKenzie I i II
  • TRX
  • Aktywny senior
  • Powięź w ruchu
  • Trener personalny (IFAA Personal)

Warsztaty: fitness dla dzieci oraz joga dla dzieci.

Anna Brożonowicz

INSTRUKTOR PILATES/ FIZJOTERAPEUTKA/  MASAŻYSTKA

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Instruktorka metody pilates i nordic walking. Na co dzień pracuję jako fizjoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w indywidualnej pracy z pacjetntami ortopedycznymi, bólowymi i pourazowymi. W swojej pracy zawodowej łączy techniki mięśniowo powięziowe z elementami masażu głębokiego, masażu klasycznego, sportowego oraz treningu funcjonalnego. Doświadczenie nabyte w pracy sprawia, że je zajęcia są zróżnicowane, a jednocześnie ukierunkowane na wzmocnienie mięśni całego ciała.

W wolnym czasie uwielbia piesze wędrówki po górach, podróże i jazdę na rowerze. Systematycznie pogłębia swoją wiedzę , biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach o tematyce ortopedycznej a także sportowej.

Monika Nowak

INSTRUKTOR FITNESS/ TRENER PERSONALNY

 

Absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Od wielu lat związana ze sportem. Początkowo były to wschodnie sztuki walki; Kung –Fu i Tai Chi Chuan. W pewnym momencie zafascynowała się fitnessem w każdej postaci. Swoją pasję połączyła z pracą. Ukończyła Kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness nowoczesne formy gimnastyki oraz kurs instruktora Indoor Cycling – I.C.E. Basic. Jest też trenerem personalnym. Swoją wiedzę i kwalifikacje poszerza na kursach i szkoleniach.

Poza sportem interesuje się rysunkiem, malarstwem i rękodziełem. Jej wielką pasją są góry. Wśród górskich krajobrazów odpoczywa najlepiej. Jest wegetarianką.

Natalia Kryza

INSTRUKTOR FITNESS/ TRENER PERSONALNY

 

Absolwentka technologii chemicznej na Akademii Górniczo-Hutniczej. Instruktor fitness i aqua fitness, trener personalny, szkoleniowiec z wieloletnim stażem. Specjalizuje się w treningu pilates, wytrzymałościowo-siłowym, funkcjonalnym oraz pracy z kobietami w ciąży i po porodzie, a to wszystko zarówno na lądzie, jak i w wodzie. Fitness to jej wielka pasja, w której najbardziej ceni ogromną różnorodność, jaką umożliwia wykorzystywanie wielu przyborów, dających naszemu ciału odmienne bodźce. Na jej zajęciach możecie liczyć na porządny wycisk i mnóstwo pozytywnej energii. Prywatnie mama dwójki dzieci, z którymi uwielbia bardzo aktywnie spędzać czas.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz

Klub jest dla Was otwarty:
od poniedziałku do piątku w godzinach: 07.00- 22.00
w soboty w godzinach: 08.00 - 14.00
w niedziele w godzinach: 08.00 - 14.00

ul. Rusznikarska 14
Kraków

0 792 477 128

© 2021 Magic Fit Wszelkie prawa zastrzeżone