Kadra

AGNIESZKA BOGACZ-WALANCIK

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku: Wychowanie Fizyczne. Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej i dyplomowany dietetyk sportowy. Pracuje jako nauczyciel akademicki. Instruktorem fitness jest od ponad 10 lat. W „teamie Magic Fit” pracuje praktycznie od początku istnienia klubu. Jest trenerem personalnym i licencjonowanym instruktorem: fitness; kulturystyki; Indoor Cycling; TRX i Nordic Walking. Ukończyła szkolenia z zakresu: Body Ball; Treningu funkcjonalnego; Step&Dance; Pilates; Zdrowego kręgosłupa; Kettlebell; Power Dumbell – treningu ze sztangą. Systematycznie doskonali swój warsztat pracy poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Jej treningi są zawsze perfekcyjnie zaplanowane,idealne technicznie oraz słynne z niezłego wycisku. Agnieszka jest miłośniczką zdrowego stylu i pasjonatką jazdy na rowerze.

Luiza Musiał

Luiza Musiał absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie ukończyła specjalizację instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Fitness to jej praca, ale przede wszystkim ogromna pasja. Instruktorem fitness jest od kilkunastu lat, a od kilku równiez trenerem personalnym. Systematycznie pogłębia swój warsztat biorąc udział w wielu szkoleniach, kursach itp. Indywidualnie dobiera treningi by pomóc zrealizować założony cel i krzewić zdrowy styl życia. Jest mamą dwójki dzieci i w wolnych chwilach uwielbia spędzać z nimi czas, jeździć na wycieczki rowerowe, narty, lodowiska czy basen, po prostu zarażać ich pasją do sportu. Kazda Jej lekcja jest inna,słynie z zaskakiwania uczestnikow swoich zajeć coraz to nowymi kombinacjami i zestawami treningowymi.

Szkolenia które ukończyła to:

 • Zdrowy kręgosłup
 • TfunT Kettlebell – marzec 2014,
 • Basic Personal Trainer styczeń luty 2014 (kulturystyka, podstawy TRX i treningu funkcjonalnego),
 • Szkolenie Elite baby and Elitte mum ( dla kobiet w ciąży) – 2009 oraz Pilatess.

Aneta Rogowska

Aneta Rogowska absolwentka socjologii Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie.
Taniec i Dobra Zabawa to jej drugie imię, uwielbia sport i ruch, każdą wolną chwile spędza aktywnie. A wszystko zaczęło się od przedszkola, gdzie wykluła się Niej miłość do sportu, najpierw do tańca towarzyskiego, dalej biegi na orientacje, szkółka narciarka, rowerowa, jazda konna, Pole Dance……., aż do chwili gdy, proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzyły atmosferę świetnej imprezy i totalnie porwały Anetę. I tak została instruktorką Zumby.

Grzegorz bieniek

Student filologi germańskiej oraz model jednej z agencji modeli w Berlinie. Od lat zafascynowany zajęciami fitness w różnych jego odmianach. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywał jako uczestnik zajęć lecz po pewnym czasie postanowił ukończyć szkołę dla instruktorów fitness, co umożliwiło mu podjęcie pracy w charakterze trenera w klubach fitness. Najwiekszą satysfakcją dla Grześka jest zadowolenie grupy z zajęć i włąśnie to daje mu motywację do dalszego działania. Jako Instruktor cały czas podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach i konwencjach fitness w polsce oraz za granicą.

Ulubione formy prowadzonych zajęć przez Grześka to: TRX, XCO, BOSU, Step+TBC, BPU, Body Shape oraz Freestyle na spalanie.

Jego motto to: nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy tylko chcieć!

Monika nowak

Monika Nowak absolwentka Akademii Pedagogicznej w Krakowie.Od zawsze związana ze sportem.Początkowo trenowała wschodnie sztuki walki Kung-Fu i Tai chi chuan.Pózniej zafascynowała sie fitnessem w kazdej postaci i kilka lat uczęszczała na zajęcia jako klient. W 2011roku ukończyła kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness – nowoszesne formy gimnastyki i rozpoczęła prace jako trener. Jest równiez instruktorem Indoor Cycling-I.C.E Basic.
Odbyła szkolenia:

 • Pilates -Ośrodek Edukacyjny”Zdrowie i Uroda”,
 • Pump & Shape,
 • TFunT Kettlebell,
 • TRX Group Suspension Training Course,
 • uczestniczyław wielu konwencjach i warsztatach fitness.

Jej zainteresowania oprócz sportu to rysunek, malarstwo oraz rękodzieło. Wielką miłością góry i zwierzęta.Jak na miłośniczkę zwierząt przystało jest oczywiście wegetarianką.

MICHAŁ KOSTEMPSKI

Instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy, krajowy sędzia tańca Freestyle International Dance Organisation, sędzia Dance 4 Fans, koordynator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Lądeckie Lato Baletowe. Ukończył kursy w Egurrola Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu. Wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Szkolił się u doskonałych trenerów z Polski i zagranicy (Collin James, Luciano Di Natale, Jonathan Huor, Thierry Verger , Iwona Pavlowicz, Agustin Egurrola, Katarzyna Kizior, Piotr Jagielski, Maciej Zakliczyński, Iwona Golczak, Paweł Michno, Kama Akumowicz, Karolina Kroczak, Krzysztof Mazur, Roman Pawelec i wielu innych) . Trener par tańca towarzyskiego oraz konsultant taneczny, z zamiłowania choreograf. Od roku współpracuje z amatorskimi teatrami tworząc spektakle ruchowe. Stworzył tysiące cudownych i efektownych choreografii w różnych technikach tanecznych. Stara się podążać za modą taneczną dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę w coraz to nowszych technikach tanecznych.

AGNIESZKA BIELAWSKA

Jest absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym, jednak swoje życie związała z gotowaniem, prowadzi firmę cateringową, specjalizuje się w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Fitness to Jej druga praca i tym samym wielka pasja, jest instruktorem od 8 lat, 'uwielbiam tą energię, która tworzy się w czasie zajęć i dlatego chyba nigdy mi się to nie znudzi’. Od zawsze była związana ze sportem i nie wyobraża sobie bez niego życia. Przez 7 lat trenowała taniec towarzyski , a fitness jest tego ewidentną kontynuacją. Uwielbia energię zajęć latino,tworzenie choreografii na step i moc zajęć fat burning. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness.

 • nowoczesne formy gimnastyki
 • Teoretyczne i praktyczne podstawy step aerobiku
 • Instruktor Indoor Cycling Basic
 • Dieta i Indoor Cycling w walce ze zbędnymi kilogramami.
 • Udział w licznych konwencjach i warsztatach.

KAROLINA MUSIAŁ-CHODOROWSKA

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Turystyka i Rekreacja. Instruktor Sportu o specjalności żeglarstwo deskowe, instruktor snowboardu. Jako trener fitness pracuje od 15 lat z dwoma miesięcznymi przerwami na urodzenie dwójki dzieci. Z wielkiej pasji do sportu w lutym 2003 roku założyła klub Magic Fit, którego jest właścicielem, menagerem oraz oczywiście instruktorem. Uprawia narciarstwo, snowboard, tenis ziemny, wakeboarding, windsurfing. Interesuje się również tematyką zdrowego odżywiania oraz zagadnieniami motywacji w sporcie. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konwencjach.

 • Indoor Cycling-I.C.E BASIC
 • Dieta i Indoor Cycling w walce ze zbędnymi kilogramami
 • TRX Group Suspension Training Course
 • TFunT Kettlebell
 • Pilates-Ośrodek Edukacyjny Zdrowie i Uroda
 • OM Pilates
 • Zdrowy Kręgosłup
 • Streczing
 • Pilates dla kobiet w ciąży
 • Magic Bar

KATARZYNA KALEMBA

Studentka Uniwersytetu Jagiellońskigo. Ze sportem związana od dziecka. Przygodę z tańcem rozpoczęła w grupie baletowej… Następnie uczęszczała na rożne kursy z tańca nowoczesnego oraz hip-hop. Brała udział w przeróżnych turniejach oraz mistrzostwach. Kiedy w Polsce pojawiła się Zumba od razu poszła na zajęcia… I juz na pierwszych zajęciach wiedziała, ze to jest to! Prowadzenie zumby to jej wielka pasja! Stara sie zarażac wszystkich uczestników pozytywna energią! Podczas tej świetnej zabawy zawsze dokłada wszelkich starań aby… każdy wyszedł baaaardzo zmęczony. Ukończyła takze szkolenie TRX Group Suspension Training Course. W wolnych chwilach uwielbia jeździć konno, biegać oraz jeździć na snowboardzie.

KATARZYNA LASIEWICZ

Katarzyna Lasiewicz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie kierunku Fizjoterapia. W przeszłości trenowała lekką atletykę. Jako trener fitness pracuje od ponad 12 lat, a w Magic Fit jest od początku istnienia klubu. Na codzień pracuje z dziećmi i młodziezą,sama jest mamą dwójki dzieci.Jest instruktorem o bardzo duzym doświadczeniu. Jej specjalnością są formy mentalne-pilates ,body ball oraz zdrowy kręgosłup,a takze treningi wzmacniąjce.
Najwazniejsze szkolenia to:

 • OM Pilates
 • Step I i II
 • Terapia schorzeń kręgosłupa metodą McKenzie I i II
 • TRX
 • Aktywny senior

Warsztaty: fitness dla dzieci oraz joga dla dzieci.

PAULINA WRONA

Studentka prawa Krakowskiej Akademii Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W klubie pracuje od 2012r zajmuję się prowadzeniem recepcji. Jej zainteresowania to podróże, sport, muzyka, film, prawo oraz innowacje techniczne. Zawsze przyjazna, uśmiechnięta i pomocna.

ANNA JAKUBOWSKA

Studentka romanistyki i zarządzania w jednym. W wolnych chwilach lub pobiegać i zapomnieć o całym świecie. Zauroczona fitnessem od pierwszego wejrzenia, początkowo zumbą, która jest połączeniem dobrej zabawy i mega pozytywnego wysiłku. Teraz dodatkowo zajęciami na stepie, które polecam wszystkim lubiącym taniec i czującym muzkę 😀 W ciepłe dni uwielbia wycieczki rowerowe i opalanie! Dużo radości sprawiają Jej podróże z najbliższymi – lubię jak coś się dzieje, na co dzień uzależniona od kawy, śmiechu i języka francuskiego 😀 W Magic Fit pracuję od dwóch lat na recepcji.

Zapraszam wszystkich! 😀

ALICJA TURCZYŃSKA – BRYL

Instruktor fitness od 8 lat. Jeden z pierwszych instruktorów zumba (R) fitness w Polsce.
Jest w ZIN (Zumba Instruktor Network) przez ponad 5 lat, brała udział w licznych szkoleniach: zumba(R) fitness (b1, b2), zumba(R) toning, zumba(R) aqua, zumba(R) gold, zumba(R) sentao, zumba(R) kids, zumba(R) core, zumba(R) pro skill, jam sassion, zumba(R) toning boost.
Jest osobą niezwykle pozytywną, ciepłą, pełną niespożytej energii, którą rozsiewa po całej sali. Z największego ponuraka potrafi wycisnąć szczery uśmiech. Jej wrodzona charyzma i zaangażowanie sprawiają, że chcesz dawać z siebie więcej i więcej. Ala to: profesjonalizm, zwariowana zabawa, entuzjazm i pełna satysfakcja.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

x

Poufność

zachowanie w tajemnicy wszystkiego, o czym dowiedziano się w związku z wykonywaniem czynności zawodowych

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz

Klub jest dla Was otwarty:
od poniedziałku do piątku w godzinach: 07.00 - 12.00 oraz 15.00 - 22.00
w soboty w godzinach: 08.00 - 14.00
w niedziele w godzinach: 08.00 - 14.00

ul. Rusznikarska 14
Kraków

0 792 477 128
 (12) 423 35 31

© 2021 Magic Fit Wszelkie prawa zastrzeżone