Oferta/Grafik

Grafik

Treningi

WAKE UP

trening na przebudzenie, na dobry energetyczny dzień dla tych, którzy nie boją się wcześnie wstać! trening o charakterze wzmacniającym z dużą ilością stretchingu.

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

BPU (brzuch, pośladki, uda)

Trening modelujący dolne partie ciała, brzuch, pośladki i uda. Składa się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym oraz części ćwiczeń modelujących.

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

BS (body sculpt)

Trening wzmacniający,modelujący, ogólnorozwojowy, ukierunkowany na wzmocnienie wszystkich grup mięśniowych. Trening korekcyjny z małymi obciążeniami (hantle, stepy,tubingi,thehra band,ball itp).

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

FBW (FULL BODY WORKOUT)

Trening wzmacniający, modelujący, ogólnorozwojowy, ukierunkowany na wzmocnienie wszystkich grup mięśniowych. Na treningu wykorzystujemy różnego rodzaju sprzęty (hantelki, kettle, trx, piłki, stepy, sztangi). Składa się z rozgrzewki, ćwiczeń modelujących przeplatanych z ćwiczeniami cardio.

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

PUMP

Trening z wykorzystaniem sztang o zróżnicowanym obciążeniu. Ma wpływ na poprawę wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni bez wzrostu ich obwodów, utratę tkanki tłuszczowej oraz przeciwdziała osteoporozie.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

STEP

Trening wytrzymałościowy prowadzony na specjalnie przeznaczonych do tego platformach. Doskonale działa na mięśnie nóg, pośladków, wzmacnia układ sercowo- mięśniowy, a do tego poprawia kondycję i pomaga stracić zbędne kilogramy. Sekwencje prostych kroków oraz ich ewolucje umożliwiają dopasowanie zajęć do każdego poziomu zaawansowania co czyni je niezwykle atrakcyjnymi.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

ZUMBA®

Jest to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

TRX

Twórcą tej metody jest amerykański komandos Randy Hetrick. Wpadł on na pomysł mobilnego urządzenia, które miało pomagać żołnierzom przebywającym w trudnych warunkach (prowizorycznych bazach wojskowych, łodziach podwodnych czy okrętach) w utrzymaniu dobrej formy.Trening w zawieszeniu to coraz popularniejsza metoda wysiłkowa, gdzie trenujący wykorzystuje obciążenie własnego ciała.TRX to system regulowanych pasków w kształcie litery Y, zrobionych z niezwykle wytrzymałego polimeru. Urządzenie daje możliwość kompleksowego treningu całego ciała.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

PILATES

Podstawą tej techniki jest oddychanie, na którym oparte są wszystkie ćwiczenia. Technika polega na precyzyjnym spinaniu, rozluźnianiu oraz rozciąganiu poszczególnych partii mięśniowych. Polecany dla osób z wadami postawy oraz dolegliwościami związanymi z kręgosłupem.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

ZDROWY KRĘGOSŁUP

to profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Odpowiednio ułożony program pomaga zapobiegać wadom i bólom stawów oraz likwiduje napięcia mięśni. Zdrowy Kręgosłup to zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku, dla osób z nadwagą, dla osób które są mało aktywne fizycznie, dla tych którzy chca zrobić coś dobrego dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

BODY BALL

Trening z wykorzystaniem piłek o różnej średnicy. Wykonuje się ćwiczenia na wszystkie grupy mięśniowe, polecany jest również dla osób, które mają problemy z kręgosłupem.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

JOGA

To zajęcia, w których największy nacisk kładziony jest na synchronizację ruchu z oddechem, płynność przejść między pozycjami i właściwy balans między wysiłkiem i odpuszczaniem. Dzięki nim poprawi się Twoja kondycja fizyczna, zdolność koncentracji, a także samopoczucie. Być może doświadczysz też uczucia, określanego w psychologii jako stan flow, który polega na całkowitym zaabsorbowaniu wykonywaną czynnością i czerpaniu z niej ogromnej satysfakcji.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

REHA- PILATES

Reha pilates sytem cwiczeń łączący w sobie klasyczny pilates z elementami treningu rehabilitacyjnego. Ćwiczenia przyczyniają się do poprawy sylwetki ale także zmniejszeniu dolegliwości bólowych. Reha pilates jest formą treningu dostosowaną do możliwości każdego człowieka bez względu na wiek i aktualną sprawność fizyczną. Może być stosowany nawet u osób z przewleklymi zespołami bólowymi.W nowym grafiku zajęcia poprowadzi Ania Brożonowicz na codzień fizjoterapeutka, rehabilitantka, która swoją przygodę z pilatesem zaczęła właśnie w naszym klubie. Z Anią spotkacie się na treningach grupowych ale możecie też umawiać się na indywidualne konsultacje fizjoterapeutyczne lub masaż. Szczegóły w recepcji klubu.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

KETTLEBELL

Moda na ćwiczenia Kettlebell przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, ostatnimi czasy „Kettle” zdobywają olbrzymią popularność, a kluby fitness wprowadzają zajęcia do swoich programów.
Kettlebell jest treningiem kompletnym: za pomocą jednego odważnika pozwala w przeciągu godziny przećwiczyć większość partii mięśni, pomagając jednocześnie zrzucić wagę i poprawiając kondycję. Dlatego też, coraz więcej osób porzuca zajęcia na siłowni, dostrzegając dużo większą efektywność kettli.Sekret skuteczności ćwiczeń wynika z ponad kilkudziesięciu pozycji treningowych, które ułożone w odpowiednią sekwencję, powodują intensywną pracę mięśni m. in. brzucha, nóg, ud, łydek, ramion i grzbietu.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

BOKS

Trening bokserski doskonale wpływa na sprawność oraz pomaga kontrolować emocje, dodatkowo poprawia koordynację, reflex i wydolność. Na treningu nauczysz się technik bokserskich oraz pracy na przyrządach. Dwa poziomy grup (podstawowa i zaawansowana), treningi zarówno dla kobiet i mężczyzn.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

Treningi personalne

W trakcie treningu personalnego trener będzie Twoim kompanem w drodze do upragnionego celu. Wesprze Cię w chwilach zwątpienia, doda otuchy i zmotywuje w czasie treningu. Dzięki wiedzy na temat żywienia i różnorodnych rozwiązań treningowych – trener opracuje optymalny program treningowy uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i możliwości.Treningi personalne,osobiste przeznaczone są dla osób,które nie czują się dobrze trenując wgrupie.

Treningi personalne mogą odbywać się w naszym klubie ,możemy przyjechać do Ciebie, jak równiez ćwiczyć w terenie.

Rób to co kochasz, kochaj to co robisz

Klub jest dla Was otwarty:
od poniedziałku do piątku w godzinach: 07.00- 22.00
w soboty w godzinach: 08.00 - 14.00
w niedziele w godzinach: 08.00 - 14.00

ul. Rusznikarska 14
Kraków

0 792 477 128

© 2021 Magic Fit Wszelkie prawa zastrzeżone