Grafik/Oferta

Grafik

GRAFIK OD 08.10.2018 Tel.792 477 128, (12) 423 3531 www.magicfit.pl  
godz. PON. WT. ŚR. CZW. PT. SOB. ND.
8.00 PILATES Kasia L     FBW LUIZA   INDOOR CYCLING MONIA  
8.30   FBW Luiza PILATES/MOBILITY KAROLINA   FBW KAROLINA    
9.00 BS Kasia L     BODY BALL LUIZA   PUMP ANTONINA  
9.30   ZDROWY KRĘGOSŁUP LUIZA BPU * LUIZA   Pilates/Mobility LUIZA 10.00 PILATES ANTONINA 10.00 BS ANTONINA
16.00 BPU* AGA ZDROWY KRĘGOSŁUP* KAROLINA       11.00 BPU ANTONINA 11.00 PILATES ANTONINA
17.00 PUMP/FBW AGA TRX AGA BPU KASIA Ś FB AGA FBW AGA    
18.00 JOGA DAGMARA ZUMBA KAROL JOGA DAGMARA ZUMBA ANIA CARDIO SHAPE ULA \  
19.00 ZUMBA KASIA PILATES KASIA Ś TRX MONIA ZDROWY KRĘGOSŁUP KASIA L BPU KASIA L    
20.00 PILATES LUIZA STEP CHOREO KASIA Ś BODY SHAPE ULA BS PAULINA PILATES KASIA L    
21.00 PUPA UP KAROLINA BPU MONIA LATINO* MICHAŁ PUPA UP KAROLINA      

Oferta

SIŁOWNIA

Nowoczesna siłownia wyposażona w sprzęt firm Technogym oraz Lifefitness.
Strefa Cardio, Strefa Maszyn, Strefa Wolnych Ciężarów, strefa Treningu Funkcjonalnego.

Treningi

WAKE UP

trening na przebudzenie,na dobry energetyczny dzień dla tych,którzy nie boją się wcześnie wstać! trening o charakterze wzmacniającym z dużą ilością streczingu.

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

BPU (brzuch, pośladki, uda)

Trening modelujący dolne partie ciała, brzuch, pośladki i uda. Składa się z rozgrzewki w prostym układzie choreograficznym oraz części ćwiczeń modelujących.

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

BS (body sculpt)

Trening wzmacniający,modelujący, ogólnorozwojowy, ukierunkowany na wzmocnienie wszystkich grup mięśniowych. Trening korekcyjny z małymi obciążeniami (hantle, stepy,tubingi,thehra band,ball itp).

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

PUMP

Trening z wykorzystaniem sztang o zróżnicowanym obciążeniu. Ma wpływ na poprawę wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni bez wzrostu ich obwodów, utratę tkanki tłuszczowej oraz przeciwdziała osteoporozie.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

STEP

Trening wytrzymałościowy prowadzony na specjalnie przeznaczonych do tego platformach. Doskonale działa na mięśnie nóg, pośladków, wzmacnia układ sercowo- mięśniowy, a do tego poprawia kondycję i pomaga stracić zbędne kilogramy. Sekwencje prostych kroków oraz ich ewolucje umożliwiają dopasowanie zajęć do każdego poziomu zaawansowania co czyni je niezwykle atrakcyjnymi.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

ZUMBA®

Jest to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

SALSA/LATINO

energetyczne zajęcia wypełnione pozytywnym zmęczeniem i ogromną dawką endorfin. To fuzja tańców wywodzących się z rejonów Ameryki Łacińskiej i nie tylko, a więc salsy, samby, cha cha cha, bachaty, marengue zawierające szczyptę belly dance, afro, jazzu i rock & rolla. Wszystkie prezentowane kroki będą się ze sobą mieszać tworząc widowiskowe choreografie. Podczas zajęć ukształtujesz swój własny styl i nabierzesz charakterystycznych ruchów latynoskich. Po kilku zajęciach z radością i pewnością ruszysz na parkiet i stworzysz własne żywiołowe improwizacje, ale także zgubisz zbędne kilogramy oraz nabierzesz gibkości. Jeżeli chcesz poczuć się niezwykle, nabrać więcej pewności siebie i więcej wewnętrznej radości, poprawić kondycję swojego ciała i umysłu te zajęcia są dla Ciebie.

ŚREDNIA INTENSYWNOŚĆ

INDOOR CYCLING

To połączenie treningu grupowego z treningiem kolarskim na rowerze stacjonarnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy trening jest planowany i kontrolowany przez wyszkolonego instruktora, wzrasta motywacja i atrakcyjność zajęć dzięki odpowiedniej, energetyzującej muzyce oraz poczuciu „bycia w grupie”. Indoor Cycling nie wymaga poczucia rytmu, tanecznych ruchów ani znajomości specyficznych kroków. Jest treningiem bezpiecznym, w którym ryzyko kontuzji ograniczone jest do minimum.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

TRX

Twórcą tej metody jest amerykański komandos Randy Hetrick. Wpadł on na pomysł mobilnego urządzenia, które miało pomagać żołnierzom przebywającym w trudnych warunkach (prowizorycznych bazach wojskowych, łodziach podwodnych czy okrętach) w utrzymaniu dobrej formy.Trening w zawieszeniu to coraz popularniejsza metoda wysiłkowa, gdzie trenujący wykorzystuje obciążenie własnego ciała.TRX to system regulowanych pasków w kształcie litery Y, zrobionych z niezwykle wytrzymałego polimeru. Urządzenie daje możliwość kompleksowego treningu całego ciała.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

PILATES

Podstawą tej techniki jest oddychanie, na którym oparte są wszystkie ćwiczenia. Technika polega na precyzyjnym spinaniu, rozluźnianiu oraz rozciąganiu poszczególnych partii mięśniowych. Polecany dla osób z wadami postawy oraz dolegliwościami związanymi z kręgosłupem.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

ZDROWY KRĘGOSŁUP

to profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Odpowiednio ułożony program pomaga zapobiegać wadom i bólom stawów oraz likwiduje napięcia mięśni. Zdrowy Kręgosłup to zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku, dla osób z nadwagą, dla osób które są mało aktywne fizycznie, dla tych którzy chca zrobić coś dobrego dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

BODY BALL

Trening z wykorzystaniem piłek o różnej średnicy. Wykonuje się ćwiczenia na wszystkie grupy mięśniowe, polecany jest również dla osób, które mają problemy z kręgosłupem.

NISKA INTENSYWNOŚĆ

KETTLEBELL

Moda na ćwiczenia Kettlebell przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych, ostatnimi czasy „Kettle” zdobywają olbrzymią popularność, a kluby fitness wprowadzają zajęcia do swoich programów.
Kettlebell jest treningiem kompletnym: za pomocą jednego odważnika pozwala w przeciągu godziny przećwiczyć większość partii mięśni, pomagając jednocześnie zrzucić wagę i poprawiając kondycję. Dlatego też, coraz więcej osób porzuca zajęcia na siłowni, dostrzegając dużo większą efektywność kettli.Sekret skuteczności ćwiczeń wynika z ponad kilkudziesięciu pozycji treningowych, które ułożone w odpowiednią sekwencję, powodują intensywną pracę mięśni m. in. brzucha, nóg, ud, łydek, ramion i grzbietu.

WYSOKA INTENSYWNOŚĆ

Treningi personalne

W trakcie treningu personalnego trener będzie Twoim kompanem w drodze do upragnionego celu. Wesprze Cię w chwilach zwątpienia, doda otuchy i zmotywuje w czasie treningu. Dzięki wiedzy na temat żywienia i różnorodnych rozwiązań treningowych - trener opracuje optymalny program treningowy uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i możliwości.Treningi personalne,osobiste przeznaczone są dla osób,które nie czują się dobrze trenując wgrupie.

Treningi personalne mogą odbywać się w naszym klubie ,możemy przyjechać do Ciebie, jak równiez ćwiczyć w terenie.

DIETETYKA

Planowanie jadłospisów odbywa się w oparciu o indywidualne preferencje, tryb życia, przyzwyczajenia kulinarne. Jadłospisy są proste w wykonaniu, zawierają modyfikacje dotyczące stanu zdrowia lub poprawy wyglądu.
Wszystkich porad indywidualnie udziela dyplomowana dietetyczka.

Magicfit Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Internet-media.pl